Mercedes

Mercedes
Klasy E

dziesiąta generacja biznesowej limuzyny łączy emocjonujący design karoserii ze stylową, szlachetnie wykończoną kabiną. design nowej generacji modelu reprezentuje typowe dla limuzyn Mercedesa proporcje.

Mercedes
Klasy B

Mercedes Klasy B to idealny budżetowy samochód dla rodziny. jego nowy design jest zdecydowanie bardziej dynamiczny, co potwierdzają także odczucia kierowcy.

Mercedes
Klasy S

charyzmatyczne nadwozie wprawia w zachwyt intensywną emanacją stylu i prestiżu – w szczególności nowe opcjonalne reflektory MULTIBEAM LED nadają przedniej części nadwozie większej wyrazistości.

Mercedes
Klasy GLE

nowy Mercedes GLE – bardziej inteligentny, uważny i empatyczny niż kiedykolwiek, tworzy nieznany dotąd wizerunek SUV-a.

Mercedes
Klasy GLC

Mercedes GLC wyposażony w pakiet techniczny Offroad swobodnie radzi sobie z wyzwaniami bezdroży. doskonałą trakcję zapewnia przy tym stały napęd na wszystkie koła 4MATIC.

Mercedes
Klasy CLS Coupe

Mercedes CLS Coupe to samochód, który zapiera dech w piersiach. jego design jest przyjemnością dla oka, wykończenie wewnętrzne to gwarancja komfortu, a doświadczenia z kierowania są z tych, których się nie zapomina.

Mercedes
Klasy A

Mercedes Klasy A to kompaktowe auto od producenta ze Stuttgartu. wyróżnia się młodzieńczym i dynamicznym stylem, który jasno określa dla jakich osób jest ono kierowane.

Scroll to Top
Call Now Button