BMW

BMW serii 2

niekonwencjonalność – to dobre słowo by opisać BMW Serii 2. Coupe to sportowa dynamika, a Active Tourer to miejska funkcjonalność. BMW Seria 2 budzi zainteresowanie i nikt wobec niej nie przejdzie obojętnie.

BMW serii 8

BMW serii 8 to połączenie sportowego charakteru z nowoczesnym luksusem. Spełnia on wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

BMW serii X7

W BMW X7 prezencja, ekskluzywność i przestronność klasy luksusowej po raz pierwszy łączy się z wszechstronnością jazdy Sports Activity Vehicle (SAV).

BMW serii X6

BMW X6 stworzono do jazdy. jego kształty wydają się energicznie wyrywać naprzód, emanując niesamowitą dynamiką nawet podczas postoju.

BMW serii X5

wyposażone w nowe technologie zwiększające bezpieczeństwo i dynamikę jazdy na każdej nawierzchni, nowe BMW X5 wie, co znaczy radość z jazdy. I jak być zawsze w czołówce

BMW serii X4

doskonała dynamika jazdy, innowacyjna lekka konstrukcja z obniżonym środkiem ciężkości oraz jeszcze większa moc sprawiają, że od celu dzieli Cię tylko jedno: czysta radość z jazdy.

BMW serii X3

zachwyca atletyczną sylwetką i fascynuje niesamowitymi wrażeniami z jazdy. dzięki częściowej automatyzacji jazdy i inteligentnemu napędowi na cztery koła BMW xDrive oferuje maksymalny komfort poruszania się po drogach i w terenie.

BMW serii X2

SUV stanowiący perfekcyjne połączenie luksusu, osiągów i wszechstronności. unikalny design o wyrazistych liniach i atletycznej sylwetce. luksusowe, ergonomiczne wnętrze wyposażone w najnowsze technologie

BMW serii X1

wyrazisty wygląd zewnętrzny zapewniający sportową, pewną siebie prezencję. zachwyca wszechstronnością i funkcjonalnością.

BMW serii M5

fascynująco eleganckie, mocniejsze niż kiedykolwiek dotąd. BMW M5 nowej generacji to wyraz najwyższego kunsztu inżynierskiego oraz innowacyjnej, inteligentnej jazdy.

BMW serii M4

bezkompromisowa kombinacja sportowego charakteru, funkcjonalności w codziennej eksploatacji i komfortu doprowadzona jest w każdym samochodzie M Performance do perfekcji

BMW serii 7

świetna prezencja i elegancja luksusowej limuzyny. łączy czystą elegancję i przyjemność dla wielu zmysłów, tworząc absolutnie wyjątkowe wrażenia z jazdy.

BMW serii 6

unikalna estetyka oraz obszerne i luksusowe wnętrze. wyśmienite właściwości jezdne gwarantują sportową dynamikę, a na długich trasach najwyższy komfort podróżowania.

BMW serii 1

doskonała stylistyka i progresywny wygląd, podobnie jak wnętrze, które zachwyca nowoczesnością, wysoką jakością i otwartością. napęd przedni oraz najnowocześniejsze technologie układu jezdnego gwarantują pełną dynamiki i zwinności jazdę.

BMW serii 3

niesamowite połączenie dynamicznej stylistyki, bezkonkurencyjnej zwinności i wysokiej funkcjonalności w codziennej eksploatacji

BMW serii 5

wyjątkowa funkcjonalność i komfort jazdy na długich trasach oraz kultowy wygląd i dynamika.

Scroll to Top
Call Now Button